top of page

Biz Cordistronic'iz.

Hakkımızda

Cordistronic Sağlık Teknolojileri Araştırma ve Geliştirme Şirketi, TÜBİTAK BİGG Programı'ndan destek almaya hak kazanarak Ekim 2021'de Teknopark İstanbul Kuluçka Merkezi'nde kurularak faaliyetlerine başlamıştır.

Özellikle tıp alanında Ar-Ge faaliyetleri yürüten Cordistronic, öncelikle kalp ve damar cerrahisi alanında cerrahi işlemlerin teknik standardizasyonu için yenilikçi cihazlar geliştirmiş ve bu projeler akademik platformlarda ilgiyle karşılanarak ödüle layık görülmüştür. Konsept cihazlar Türk Patent Enstitüsü ve PCT raporları ile ulusal ve uluslararası patent koruması altına alınmıştır.

Cordistronic, tıbbi cihaz tasarımı, prototipleme, 3D görüntü işleme ve anatomik modelleme hizmetleri vermektedir.

Misyonumuz

Cordistronic, tıbbi cihaz tasarımı, geliştirme ve prototiplemeye odaklanarak, sağlık teknolojileri alanında cerrahi prosedürlerin standardizasyonu için teknik çözümler sunar. Hasta sonuçlarının iyileştirilmesi ve hastaya özel tedavi yaklaşımlarının geliştirilmesini amaçlar.

people working on something
people are working on something

Cordistronic, tıbbi cihaz inovasyon alanını değiştirecek gelecek vaat eden uzman bir start-up olarak kendisini sürekli geliştirmeyi hedefler. Yakın gelecekte radyolojik görüntü işleme ve yapay zeka alanlarında dikkat çekici çalışmalar planlanmaktadır. Geleneksel tıpta teknolojik çözümler geliştirerek değişimi sağlayacak ve geleceği şekillendirecek uzmanları bir araya getirmeyi amaçlar.

Vizyonumuz

Contact

Cordistronic'le iletişime geçin.

Sorularınız veya fikirleriniz için bize yazabilirsiniz.

Gönderdiğiniz için teşekkürler.

Sanayi Mahallesi, Teknopark Bulvarı, Cube Incubation, D:4C, 34906 Pendik/İstanbul

Cordistronic's Location
Teknopark İstanbul
Cube Incubation
İletişim
bottom of page